Skip to content →

Víc než šatní skříň

http://www.sten-skrine.cz/online-navrhar

Máte zcela originální a netradiční byt s atypickými rozměry? Špatně se Vám shání nábytek, protože žádná skříň nebo skříňka Vám tam zkrátka nepasují? Třeba právě kvůli zkosené střeše? Podpěrným trámům? Komínu? Nezoufejte! Od toho tu jsme my, abychom pro Vás zhotovili přesně podle parametrů Vašeho bytu a přesně podle Vašeho přání.

Nic pro nás není problém a se vším si umíme poradit. Zvládneme skosenou střechu, komín i podpěrné trámy. http://www.tramy.eu/novinky/ Stačí nás kontaktovat a my si přijedeme na místo pro potřebné míry. Sestavíme pro Vás vestavěné skříně, které perfektně padnou na místo, na které si Vy sami určíte! Máte skosenou střechu? Vyrobíme vestavěné skříně, které budou skosené a náramně zapadnou pod Vaši střechu!

Odborné konzultace

Našich zákazníků si vážíme a záleží nám na jejich naprosté spokojenosti. Proto jsou naše služby té nejvyšší kvality a přitom za velmi příznivé ceny. Počáteční odborné konzultace a poradenství před zhotovením vestavěných skříní je úplně zdarma. Za změření prostoru, vypočítání ceny a konzultace o barvě a materiálu vestavěné skříně tak nebudete platit vůbec nic!

Ohodnoťte příspěvek